• 0

Біполярний резектоскоп HAWK

92 300.00грн.

- +
Біполярний резектоскоп від компанії HAWK з безперервним промиванням.

Біполярний операційний резектоскоп HAWK - це ротаційний біполярний комплект з пасивним робочим елементом (в неробочому сосоянии петля захована) призначений для трансуретральної електрорезекції тканин струмами високої частоти при аденомі передміхурової залози і різних новоутворень в порожнині сечового міхура, а також для припікання судин, що кровоточать під візуальним контролем. У резектоскопа реалізована техніка біполярної резектоскопії зі строго обмеженою областю поточного струму.

Ротаційний резектоскоп складається із зовнішнього тубуса, робочого тубуса з керамічним наконечником (обертового щодо зовнішнього тубуса), обтуратора, робочого елемента, оптичної трубки (телескопа) і набору електродів. Зовнішній тубус перфорований на дистальному кінці, а внутрішній (робочий) тубус з ізолюючим наконечником забезпечують можливість безперервної іригації в процесі резектоскопії. Поворот робочої частини на 360 °, при постійному потоці рідини, дозволяє досягати максимальної ефективності роботи лікаря і ергономіки інструменту.

Він менш травматичний, так як потік поточного струму між активним і нейтральним електродом має строго обмежену область.
Зниження ризику капсульного ураження. Відсутність ризику травми уретри в зв'язку зі спеціальною ізоляцією зовнішнього тубуса і інших компонентів системи.
Невелика глибина коагуляції. Менше термічне пошкодження глибше лежачих і сусідніх тканин.
Немає необхідності в нейтральних електродах, і тим самим усуваються всі ризики, пов'язані з їх використанням і позиціонуванням.
Низькі напруги несуть найнижчі ризики пошкодження інструменту, зберігається чистота петлі (робочої частини електрода) і якість різання.
Через їх низьких напруг біполярні струми не перешкоджають кардіостимуляторам або інших інструментів, які використовуються під час втручання.
Відсутність втрати якості гістологічного матеріалу.
Біполярна резектоскопія в сольовому розчині в урології застосовується при резекції простати і сечового міхура, представляючи собою альтернативу монополярної. При цьому використовуваний фізіологічний розчин служить одночасно для іригації і провідником струму і це істотно сприяє безпеці пацієнта. При біполярній резектоскопії не потрібно підкладати нейтральний електрод під тіло пацієнта, електричний струм не проходить через тіло пацієнта, а проходить через електрод.

Зовнішній і внутрішній тубуси резектоскопа забезпечують постійний потік рідини, що унеможливлює помутніння операційного поля протягом всієї операції. Так як нейтральний електрод знаходиться поза полем зору, ефективно проходить видалення зрізаних тканин, немає перешкод для візуального орієнтування.

Оптика з кутом напряму спостереження 30 градусів із розширеним полем зору максимально скорочують зону, яка не продивлюється під час проведення ТУР.

Біполярні резектоскопи поставляються в комплекті зі спеціальними електродами (петлями) для біполярної коагуляції

В комплект входить:

1. Автоклавуюча оптика 30°, 4*302 мм.
2. Пасивний робочий елемент (в неробочій позиції електрод знаходиться всередині тубуса).
3. Зовнішній тубус F26*180 мм.
4. Внутрішній тубус F24*190 мм.
5. Візуальний або дефлексійний обтуратор (з вигином на кінці), на вибір.
6. Біполярний HF-кабель для резектоскопа (2 шт).
7. Петлі або електроди (5 штук).
8. Евакуатор Еліка.
9. Є можливість придбати як комплект цілком, так і поелементно.
Різниця між активним і пасивним робочими елементами:

1. У зібраному резектоскопі з активним робочим елементом електрод виступає за наконечник тубуса, тобто висунутий вперед. Зріз тканини проводиться за рахунок активного згинання пальців руки при зафіксованому в отворі робочого елемента великого пальця, при цьому пружинний поворотний механізм забезпечує повернення електрода в початкове "висунуте" положення.

2. У зібраному резектоскопі з пасивним робочим елементом електрод не виступає за тубус, тобто знаходиться всередині нього. Зріз тканини проводиться за рахунок пасивної роботи пружинного поворотного механізму, при цьому висунення електрода здійснюється рухом великого пальця, а решта пальців руки зафіксовані в робочому елементі резектоскопа.
Перевага зазвичай надається тому робітникові елементу, з яким звик працювати хірург. Мається на увазі, що той чи інший робочий елемент може використовуватися як для Цисторезектоскоп так і для гістерорезектоскопії. В принципі, безпечніше все ж працювати з пасивним робочим елементом резектоскопа, тому що електрод з самого початку знаходиться всередині тубуса і не виступає за його краю.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари тижня

Рекомендуємо

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa