• 0

Гемороїдальний зшиваючий апарат, 34 мм

  • Виробник: BIGANT
  • Код товару: PPH-34
  • Доступність: Під замовлення

4 860.00грн.

- +

Набір для операції по Лонго при геморої, апарат 34 мм модифікований або гемороїдальний зшиваючий апарат.

     Набір застосовується для слизово-підслизової резекції без видалення вузлів при геморої, а також при операціях з приводу ректоцелє. Складається з модифікованого циркулярного зшиваючого апарату діаметром 34 мм, анального дилятатора з обтуратором, аноскопа і провідника для лігатури.
     Даний метод лікування геморою є альтернативою класичному хірургічного втручання по видаленню гемороїдальних вузлів.
     У 1993 р італієць Антоніо Лонго розробив принципово новий підхід оперативного втручання при геморої.
     Суть нової операції полягає в проведенні циркулярної резекції і ушивання випадання слизової з гемороїдальними вузлами. Однак це не циркулярна резекція всій кишки, яку іноді роблять при геморої і після якої нерідко розвиваються стриктури прямої кишки. Під час операції по Лонго видаляють тільки частину слизової оболонки прямої кишки, яка знаходиться вище так званої зубчастої лінії. Дефект слизової оболонки зшивають за допомогою титанових дужок за типом "кінець в кінець". В результаті гемороїдальні вузли не видаляються, а як би підтягуються вгору і різко зменшуються в об'ємі за рахунок зменшення припливу крові в кавернозні вени. Внаслідок висічення циркулярної смужки слизової створюються такі умови, при яких кровопостачання вузлів зменшується, що призводить до їх поступового запустівання і заростання сполучною тканиною.
     Новий метод лікування отримав назву "Prolapse Procedure for Hemorrhoids" (PPH). Для того щоб всі маніпуляції пророблялися надійно, легко і швидко, з мінімальною залежністю від майстерності лікаря, компанія "BIGANT" випускає одноразові набори "РРН-34". Основу набору становить циркулярний зшиваючий апарат, що працює за принципом степплера. Для введення апарату і його фіксації в прямій кишці в набір включений спеціальний анальний дилятатор.                 Зшивання кінців слизової оболонки проводиться титановими скобами. У набір також входить спеціальний напрялювач нитки і аноскоп для накладення кисетного шва.
     Технологія операції досить проста. За допомогою даного апарату на слизову прямої кишки накладають кисетний шов. Після цього слизову оболонку кишечника як би злегка стягують і зав'язують шов. Потім одним рухом "степлера" відсікають затиснуту частину слизової і зшивають її кінці. Все - операція закінчена. Зазвичай операція триває близько 15 хвилин. Для порівняння - класична операція з видалення вузлів триває не менше 40 хвилин.
     Метод PPH дозволяє відновити нормальну анатомічна будова анального каналу без травмування слизової оболонки і шкіри, а також без пошкодження внутрішнього каналу кишки. Завдяки цьому післяопераційний період проходить практично безболісно: після виписки пацієнти ведуть нормальний спосіб життя і у них практично не буває рецидивів. Щадний режим і можливість проводити операцію під місцевим наркозом дозволяють робити її практично без обмежень.         Такі основні переваги для пацієнта.
     З економічної точки зору метод PPH (пристрій одноразовий і досить не дешевий), можна порівняти з традиційною операцією. Економія досягається за рахунок скорочення перебування в стаціонарі: метод Лонго дозволяє виписувати пацієнта вже на другий - четвертий день і скорочення часу перебування хворого на лікарняному (пацієнт може приступати до роботи на 4-5-й день). Крім того, метод Лонго не вимагає анальгетиків, які у великих кількостях застосовуються для зняття болю, супутніх при традиційній операції.
Недоліки методу:
- віддалені результати лікування поки невідомі;
- потрібне стаціонарне спостереження хворого;
- необхідність тижневого лікарняного листа;
- не дозволяє видаляти зовнішні гемороїдальні вузли.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари тижня

Рекомендуємо

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa