• 0

Гістерорезектоскоп HAWK

83 950.00грн.

- +

Гістерорезектоскоп HAWK - інструмент, що дозволяє проводити хірургічні втручання в порожнині матки струмами високої частоти під контролем оптичної системи (гістероскопа). Гістерорезектоскопія відноситься до атравматичних методів і дозволяє уникнути великих порожнистих операцій.

В комплект входить:

1. Автоклавуюча оптика (гістероскоп) 30°, 4*302 мм.
2. Активний або пасивний робочий елемент на вибір.
3. Зовнішній тубус F25.5*180 мм.
4. Внутрішній тубус F24*195 мм.
5. Візуальний обтуратор.
5. Петлі (5 штук на вибір).
7. Евакуатор Еліка.
9. Можливість придбати як комплекту цілком, так і поелементно.
 
Гістерорезектоскоп HAWK може поставлятись як з пасивним робочим елементом, так і з активним. Різниця між активним і пасивним робочими елементами:

1. У зібраному гістерорезектоскопі з активним робочим елементом електрод виступає за накінечник тубуса, тобто висунутий вперед. Зріз тканини проводиться за рахунок активного згинання пальців руки при зафіксованому в отворі робочого елементу великого пальця, при цьому пружинний поворотний механізм забезпечує повернення електрода в первинне "висунуте" положення.

2. У зібраному гістерорезектоскопі з пасивним робочим елементом електрод не виступає за тубус, тобто перебуває всередині нього. Зріз тканини проводиться за рахунок пасивної роботи пружинного зворотного механізму, при цьому висування електрода здійснюється рухом великого пальця, а інші пальці руки зафіксовані в робочому елементі резектоскопа.

Перевага зазвичай надається тому робочому елементу, з яким звик працювати хірург. Мається на увазі, що той чи інший робочий елемент може використовуватись як для цисторезектоскопії так і для гістерорезектоскопії. В принципі, безпечніше все ж працювати з пасивним робочим елементом резектоскопа, тому що електрод з самого початку знаходиться всередині тубуса і не виступає за його краї.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари тижня

Рекомендуємо

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa