• 0
  • Кетгут 3/0, нитка 75 cм, голка 30 мм, колюча 1/2

Кетгут 3/0, нитка 75 cм, голка 30 мм, колюча 1/2

  • Виробник: WEGO SUTURES
  • Код товару: L31302-75
  • Доступність: Під замовлення
  • Мінімальна кількість замовлення цього товару 12

45.00грн.

- +
Нерозсмоктуючий хірургічний шовний матеріал.
КЕТГУТ ПОЛІРОВАНИЙ-WEGO 3/0 (3 metric), довжина нитки 75 cм, довжина голки 30 мм, тип - колюча, окружність 1/2
Характеристика. 
Структура
 Мультифіламент, плетений
Хімічний склад
 Натуральний колагеновий матеріал з очищеної сполучної тканини підслизового шару тонкого  кишківника овець
Покриття
 Відсутнє
Колір
 Світло-жовтий
Розміри
 USP 4-USP 5/0, metric 8 - metric 1.5
Міцність на розрив
 Втрачається на 14 день після імплантації
Повне розсмоктування 
 Після 50-70 діб
Показання
 Загальна хірургія, урологія, гінекологія.
Метод стерилізації
 Радіаційна
 
Кетгут полірований WEGO – розсмоктуючий мультифіламентний хірургічний шовний матеріал, який виготовляється з серозного шару тонкого кишківника великої рогатої худоби. Зберігає міцність на розрив від 7 до 14 днів, період абсорбції може варіюватися в залежності від реакції пацієнта. Шви м'язів, фасцій, підшкірної клітковини, слизових оболонок, шлунково-кишкового тракту, паренхіматозних органів, очеревини і інших ран в тканинах, які швидко заживають.
 
Переваги: КЕТГУТ-WEGO відрізняється високою якістю полірування, легко проходить через тканини, має хороші маніпуляційні властивості, високе розривне навантаження і еластичність, надійно утримує вузол.
 
Показання: Широка область застосування для апроксимації м'яких тканин і накладення лігатур. КЕТГУТ-WEGO рекомендований для накладання швів при операціях на сечовидільній та жовчовидільній системі.
 
Протипоказання: Нитки КЕТГУТ-WEGO не рекомендовані для використання в деяких областях серцево-судинної та нейрохірургії, а також у тканинах з підвищеною концентрацією протеолітичних ферментів (шлунок, дванадцятипала кишка, шийка матки). Не може застосовуватися там, де необхідна тривала апроксимація тканин. 
 
Використання: Нитки КЕТГУТ-WEGO рекомендуються при накладенні швів на м'язи, підшкірну клітковину, слизові оболонки, паренхіматозні органи, очеревину і інші органи. Нитки КЕТГУТ-WEGO відрізняються високою міцністю і дуже хорошою гнучкістю, легко в'яжуться хірургічними вузлами з використанням стандартної мануальної техніки зав'язування, а також за допомогою інструментів.
 
Особливості: На терміни розсмоктування значний вплив має специфіка метаболізму тканин, для ушивання яких використовується кетгут (наприклад, при наявності вираженого запального процесу прискорюється розсмоктування).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари тижня

Рекомендуємо

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa