Информация
Поиск

Контейнер для вилучення макропрепаратів 200 мл

Производитель: Sinolinks Medical Innovation, Inc.
Код товара: DSRB B-80

Краткое описание


Одноразовий ендоскопічний контейнер для вилучення препаратів (ЕНДОБАГ). Являє собою мішок ємністю 200 мл, виготовлений з високоміцного поліуретану, не має пор. Діаметр рукоятки 10 мм, об'єм 200 мл. Показання. О... Читать далее...

  • Ожидание 2-3 дня
Цена:
1 088.00 грн.

  • Наши преимущества:
  • Проверенная цена
  • Гарантия качества
  • Возврат
  • Без посредников

Быстрая доставка
Отделение, курьер, самовывоз
оплата заказа
Картой, наложенным платежем,
наличными
Возникли вопросы по товару ?
Звоните
или пишите
Хирургические инструменты:
Соответствие

Соответствие

европейским нормам и стандартам качества

Соответствуют

Соответствуют

международным стандартам качества в производстве медицинских инструментов

Соответствует

Соответствует

правилам в надлежащей производственной практике

Одноразовий ендоскопічний контейнер для вилучення препаратів (ЕНДОБАГ).

Являє собою мішок ємністю 200 мл, виготовлений з високоміцного поліуретану, не має пор. Діаметр рукоятки 10 мм, об'єм 200 мл.

Показання.

Одноразовий контейнер ЕНДОБАГ призначений для вилучення тканин, таких як апендикс, жовчний міхур, яйники, міоматозні вузли, конкременти та ін. в ході лапароскопічних хірургічних операцій.

Протипоказання.
Не використовуйте морцелятор спільно з ЕНДОБАГОМ.

Побічні реакції.
Розрив контейнера може призвести до витоку рідини і випадання тканин.

Попередження і запобіжні заходи.
1. Малоінвазивні операції повинні виконуватися хірургами, що пройшли відповідне навчання і мають достатній досвід лапаросокпічних втручань. Перед будь-якою малоінвазивною операцією хірургу рекомендується ознайомитися з літературою, присвяченій техніці виконання майбутнього втручання, а також публікаціями, що стосуються можливих ускладнень.

2. Ендохірургічні інструменти різних виробників можуть відрізнятись по діаметру. У зв'язку з цим перед початком операції слід переконатися в сумісності застосовуваних малоінвазивних інструментів і аксесуарів, вироблених різними компаніями.

3. Для запобігання ускладнень, пов'язаних з ударами електричним струмом та опіками, а також для забезпечення безпеки медичного персоналу й уникнення пошкодження медичних приладів, хірург повинен всебічно вивчити принципи і техніку поводження з електрохірургічними, ультразвуковими і лазерними приладами. Перед початком операції слід переконатися в цілісності електроізоляції і наявності заземлення. Електрохірургічні інструменти, що не мають відповідного маркування, не слід занурювати в рідину.

4. Контейнер не призначений для витягання препаратів, які повністю в нього не поміщаються і перешкоджають його закриття.

5. Після затягування контейнер не можна відкрити, не витягнувши його.

6. Не намагайтесь витягти контейнер з препаратом через троакар, так як це може призвести до його розриву і випадання вмісту.

7. Уникайте контакту контейнера з гострими, ріжучими, електрохірургічний, лазерними та іншими хірургічними інструментами.

8. Не прикладайте надмірних зусиль при витяганні контейнера.

9. При неможливості вилучення препарату через наявний доступ обережно розширте рану. Не прикладайте надмірних зусиль при витяганні контейнера, так як це може призвести до його розриву і випадання вмісту.

10. Після контакту з рідинами організму інструменти та пристрої підлягають особливій процедурі утилізації, що запобігає біологічному забрудненню.

11. Після розкриття упаковки всі одноразові інструменти, як використані, так і не використані, підлягають утилізації. Інструмент не підлягає повторній стерилізації. Повторна стерилізація може привести до виходу інструменту з ладу.

Особливості та переваги контейнера ЕНДОБАГ.
Міцний, великий і простий у використанні.

Написать отзыв

Внимание: HTML не переведен!
    Плохо           Хорошо
Рекомендуемые товары