• 0

Морцелятор YOUSHI

104 000.00грн.

- +

Морцелятор - це прилад, який застосовується лікарями в гінекології і ендоскопічний хірургії. З його допомогою хірург має можливість отримувати досить великі й важкодоступні пошкоджені органи з тіла пацієнта, через невеликі проколи (в порівнянні з порожнинними операціями), при цьому значно заощадивши час. Плюсом для пацієнта є мала травматичність операцій з використанням морцелятора, так як здійснюються вони ендоскопічно, через проколи, і мають передбачають більш короткі терміни відновлення.

Даний апарат являє собою цілу систему і складається з керуючого блоку. На дисплеї керуючого блоку морцеллятора можна встановити необхідні параметри швидкості обертання, оборотів двигуна і т.д. Також блок підтримує постійну потужність двигуна, дозволяючи ножу обертатися з постійною швидкістю, незалежно від щільності тканин і здатний автоматично розпізнавати підключені до нього інструменти. 


Также в комплект входить рукоятка морцелятора (тяговий мотор) - іменно вона здійснює обертання ножа.

Морцелятор YOUSHI розроблений з урахуванням потреб лікарів-гінекологів та може стати ідеальним помічником при таких лапароскопічних операціях, як енуклеація міоми або супрацервікальна гістеректомія. Для налаштування морцеллятора на потрібний тип втручання (трансвагінальне видалення міоми / матки або лапароскопію) досить змінити ріжучу насадку - ніж. Відбувається це швидко - потрібно всього лише вставити нову насадку до клацання. Захисний вбудований ковпачок дозволяє зберегти пневмоперитонеум при зміні ріжучого ножа. Завдяки правильно розподіленій вазі морцелятор хоч і має велику потужність (0.56 Нм), але при цьому дуже зручний і легкий в користуванні. Для найкращого захисту навколишніх тканин морцелятор YOUSHI забезпечений скошеним тубусом, що дозволяє створювати ефект «пілінгу». Інструмент розбірний, повністю автоклавується. Швидкість обертання ножа регульована від 500 до 1200 оборотів в хв. Обтуратори для морцелятора YOUSHI представлені на вибір: пірамідальний, тупокінцевий або конічний.

Захоплюючі щипці (міомекстрактори) використовуються для видалення нарізаних ділянок через тубус інструменту. Суть роботи морцелятора полягає в тому, щоб видалити уражені органи, тканини, міоми з тіла оперованого. Простіше кажучи, морцелятор вдає із себе апарат, який за допомогою обертових лез нарізає, а потім і видаляє великі тканини і органи з черевної порожнини, як би при цьому зрізаючи їх по колу тонкими смужками шар за шаром. У процесі подрібнення, вже нарізані фрагменти витягуються з пацієнта захоплюючими щипцями через порожнисту трубку, яка, по суті, є нерухомим ножем, всередині якого під дією мотора рухається обертається вставка-ніж, що виконує фрагментацію органу. Одночасна нарізка і витяг віддаленого органу дозволяють виконувати морцеляцію безперервно, до тих пір, поки необхідний орган або його частина не буде повністю вилучено.

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Теги: Морцелятор YOUSHI

Товари тижня

Рекомендуємо

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa