• 0
  • ПОЛІПРОПІЛЕН 1, нитка 75 см, голка 50 мм, колюча 1/2

ПОЛІПРОПІЛЕН 1, нитка 75 см, голка 50 мм, колюча 1/2

45.00грн.

- +

Нерозсмоктуючий хірургічний шовний матеріал ПОЛІПРОПІЛЕН від компанії MEIYI (Китай). Розмір 1 (4 metric), довжина нитки 75 см, довжина голки 50 мм, тип - колюча, окружність 1/2.

ПОЛІПРОПІЛЕН є стерильним нерозсмоктуючим монофіламентним хірургічним шовним матеріалом, без покриття. Складається з ізотактичного кристалічного стереоізомеру поліпропілену, синтетичного лінійного поліолефіну.

Аналоги: Пролен, Суржіпро, Мопілен.

Хірургічна нитка поліпропілен викликає мінімальну початкову запальну реакцію в тканинах з подальшою інкапсуляцією шовного матеріалу сполучною тканиною. Нитка не розсмоктується і не піддається деградації або ослабленню під дією ферментів в тканинах. Шовний матеріал ПОЛІПРОПІЛЕН зростається з навколишніми тканинами, він легко знімається простим витягуванням.

ПОЛІПРОПІЛЕН поставляється пофарбованим у синій колір. ПОЛІПРОПІЛЕН поставляється у вигляді атравматики. ПОЛІПРОПІЛЕН викликає мінімальну початкову запальну реакцію в тканинах з подальшою інкапсуляцією шовного матеріалу сполучною тканиною. Нитка не розсмоктується і не піддається деградації або ослаблення під дією ферментів в тканинах. Шовний матеріал ПОЛІПРОПІЛЕН зростається з навколишніми тканинами, він легко знімається простим витягуванням. Температура зберігання 15-30C, відносна вологість не більше 65%, зберігати в сухому і темному місці.

Ціна вказана за одну упаковку, в упаковці 12 ниток. Ідеальне співвідношення ціна-якість. Замовте хірургічний шовний матеріал ПОЛІПРОПІЛЕН у нас на сайті і Ви самі побачите наскільки зручно з нами працювати!

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари тижня

Рекомендуємо

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa