• 0

Протипролежневі матраси

Код товару: 06/2016

Протипролежневий матрац Space TREK

Протипролежневий матрац Space TREK

Протипролежневий матрац, збагачений компресором Space TREK.   Технічні характеристики: ..

1 870.00грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Протипролежневі матраци: різновиди, переваги, особливості вибору
У людей, які знаходяться в лежачому або повністю знерухомленому положенні, дуже часто виникають пролежні. Спочатку вони виглядають, як синювато-червоні плями. З'являється такі неприємні явища в місцях контакту тіла з постільною білизною. Протипролежневі матраци допоможуть полегшити стан хворого, запобігти появі пролежнів і зробити догляд за ним простішим і комфортним для тих, хто його здійснює.

Через дві години перебування в повністю знерухомленому стані, циркуляція крові в організмі хворого починає порушуватися. Щоби зупинити цей процес, необхідно кожні кілька годин перевертати його, запобігаючи у такий спосіб виникненню пролежнів. Впоратися з цим завданням вам допоможуть протипролежневі матраци. З їхньою допомогою здійснюється своєрідний масаж м’язів і поліпшуються лімфодренажні процеси,
Однак, щоби такий пристрій коректно виконував свої функції, до його вибору необхідно підійти досить осмислено і продумано. У наш час функціонує безліч різновидів таких матраців. Про них ми розповімо докладніше.
Різновиди протипролежневих матраців
Такі пристрої умовно можна розділити на дві великі групи:

 • статичні;
 • динамічні.
Відгуки про протипролежневі матраци статичного типу вельми позитивні. Вони добре повторюють форму тіла людини. Однак такі вироби підійдуть тільки в тому випадку, якщо пацієнт може рухатися або хоча б перевертатися самостійно. Найчастіше їх виготовляють із пінополіуретану.
Деякі моделі таких пристроїв містять спеціальні повітряні осередки. Коли пацієнт перевертається, повітря в них починає переміщатися. У такий спосіб відбувається своєрідний масаж.
Переваги статичних протипролежневих матраців:
 • доступна ціна;
 • простота чищення;
 • відсутність потреби у джерелі живлення;
 • хороша зносостійкість.
Відгуки про протипролежневий матрац такого типу без компресора свідчать, що він виробляє мінімальну кількість шуму. Проте незважаючи на всі переваги таких пристроїв, якщо хворий повністю знерухомлений, то такий виріб йому не підійде.
Динамічні матраци проти пролежнів працюють за трохи іншим принципом. Повітря в їхніх осередках постійно циркулює. Завдяки цьому запобігається застій крові в капілярах і поліпшується м’язовий тонус хворого.
До головних переваг динамічних протипролежневих матраців можна віднести:
 • особливу структуру, яка дає змогу їхнього використання людям із значною вагою та ожирінням;
 • можливість застосування для повністю знерухомлених хворих.
Для тих пацієнтів, які не втратили бодай мінімальну здатність до руху, такі моделі не підійдуть. Під час лежання на цьому матраці виникає відчуття морських хвиль. Через це, під час якогось неконтрольованого руху, хворий може впасти з ліжка і травмуватися.
Динамічні протипролежневі матраци бувають ніздрюватими та трубчастими. Підбирати їх варто, орієнтуючись на особливості стану пацієнта в кожному конкретному випадку.
Як вибрати протипролежневий матрац: слушні поради
Щоби підібрати оптимальний варіант цього виробу, потрібно звернути увагу на такі нюанси:
 • текстуру його поверхні;
 • чохол;
 • наповнювач;
 • рівень шуму;
 • стан хворого.

У більшості випадків протипролежневі вироби такого типу виробляють із прогумованої тканини або ПВХ. Пристрої з ПВХ простіше очищати, а з прогумованої тканини — більш приємні до тіла хворого.
Обов’язково подбайте про наявність чохла. Він спростить догляд за протипролежневим пристроєм і продовжить термін його експлуатації.
Поліуретан — ідеальний наповнювач для таких виробів. Ціна протипролежневих матраців із таким наповнювачем цілком доступна, а якість залишається на високому рівні впродовж багатьох років.
Орієнтуватися на рівень шуму та стан хворого необхідно лише в індивідуальному порядку. У нашому інтернет-магазині loke.com.ua ви зможете купити протипролежневі матраци в Рівному за найдоступнішими цінами. Також ми здійснюємо доставку
всією територією України. Вибрати кращу модель вам допоможуть наші менеджери!

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa