Інформація
Пошук

Роль хірургічних сіток в лікуванні гриж

Лікування грижі операційним методом, напевно, один з найбільш делікатних питань в сучасній медицині. Ще кілька років тому вся технологія такого «лікування» грунтувалася на накладення швів, які як би скріплювали краю грижового дефекту. Результативність такого операційного втручання вельми сумнівна.

Подібна процедура мала безліч побічних явищ, які турбували як пацієнтів, так і лікарів. Через щільності шва живі тканини значно м'яли. Під впливом подібного преса вони починали деформуватися. В результаті подібних маніпуляцій пацієнт отримував:

- Порушення кровотоку;

- Післяопераційні болі;

- Тривале загоєння.

Головною причиною вищеописаних процесів є нестача кисню в оперованих тканинах пацієнта. Крім цього, саме через неї на оперованих раніше ділянках часто виникають рубці, які не можуть витримати навіть самі мінімальні фізичні навантаження. Шкіра навколо рубців відрізняється характерною дряблостью і тонкістю.

Логічно, що подібні операції не були панацеєю в лікуванні грижі. Однак, для медицини того часу вирішити подібну проблему виходило тільки так. Результат таких операцій Легкобіт передбачити - понад 50% раніше оперованих пацієнтів знову лягали під ніж з метою видалення середніх і великих гриж. Рецидив в подібній галузі нікого не дивував.

Наступним методом, на який лікарі покладали великі надії, стала заміна тканини черевної порожнини. Природно, подібні маніпуляції були відносно ефективніше, ніж горезвісне зшивання. Однак, також мали свої негативні сторони. Для проведення операцій використовувалися каучукові стрічки, шовкова тканина, срібні сітки та інші матеріали. У свій час використовувалася навіть шкіра самого пацієнта ...

Незважаючи на всі старання фахівців, подібна методика не принесла нічого позитивного. Рубці так нікуди і не зникли. Зате до них приєдналася ще одна суттєва проблема - відторгнення, яка виникла в результаті реакції організму на чужорідні тіла.

Якщо ви зіткнулися з грижею сьогодні, то у вас є значно більше шансів повністю побороти подібну проблему. Сучасна медицина з кожним днем ​​все більше вдосконалюється і розвивається семимильними кроками. Як результат, останнім словом у боротьбі з подібною проблемою стали спеціальні хірургічні сітки.

Даний підхід до лікування є повністю інноваційним. Він ґрунтується на впровадженні в людський організм сучасної хірургічної сітки, що складається з величезної кількості волокон високого рівня еластичності. Вони в свою чергу утворюють спеціальні осередки. В результаті ми отримуємо не латочку для черевної порожнини, а дуже міцну сітку, яка підтримує, а не деформує, тканину під час формування рубця.

Головним достоїнством даного методу є швидкий і ефективний процес одужання і повна відсутність рецидивів. Характерно, що приблизно через п'ять місяців після операції, що підтримує можливість сітки значно знижується. Це дозволяє волокнам здійснювати своє зростання в потрібному напрямку.

Хірургічна сітка залишається в людському організмі на все життя. Вона є кращому гарантом від повторних проявів хвороби. В її основу входить спеціалізований медичний пропілен і матеріал, що розсмоктується типу. Вся складова матеріальна сеточная база повністю безпечна і не токсична. Вона не вступає в реакції з навколишнім середовищем і відрізняється високою міцністю.

Увага! Перш, ніж здійснити покупку, необхідно проконсультуватися з кваліфікованим фахівцем! Завдяки хірургічним сіток, які представлені на нашому сайті, ви зможете швидко і ефективно відновити своє здоров'я! Щиро бажаємо вам якнайшвидшого одужання!