Інформація
Пошук

Протипролежневі матраци

Сучасна медицина на стільки стрімко розвивається, що таке поняття, як «вирок» просто не існує. Якщо у вас внаслідок хвороби трапилося часткове чи повне усунення рухомості, вам необхідно за допомогою кваліфікованого спеціаліста коректно підібрати лікування і його атрибутику. При необхідності сучасні малоінвазивні методи допомагають проводити хірургічні втручання максимально ефективно і бережливо по відношенню до пацієнта.

Протипролежневі матраци незамінні для лежачих хворих. Перед тим, як вибрати такий атрибут, необхідно в обов’язковому порядку проконсультуватися з лікуючим лікарем, який зможе встановити, який саме тип матрацу підходить даному хворому. Першочергово слід визначити, яким саме має бути вид даного матрацу відносно його покрову. Найпопулярнішими моделями на сьогоднішній день є статичні і динамічні матраси.

Протипролежневі матраци статичного типу характеризуються нерухомою поверхнею, яка повністю підлаштовується під особливості шкіри пацієнта. Матрац подібного виду рекомендований для застосування хворим, яким рекомендують постільний режим, але при цьому вони не втратили свою мобільність. Такі матраци в свою чергу поділяються на два підвида: комірчасті і балонові. Балонові матраци слід купувати для пацієнтів з надмірною вагою, комірчасті рекомендовані всім іншим хворим.

Протипролежневі матраци динамічного типу постійно рухаються, завдяки чому утворюється стійкий протипролежневий ефект. Такі матраци підходять знерухомленим пацієнтам. Якщо ж хворий хоча б частково пересувається, краще не купувати такий матрац, а віддати перевагу попередньому типу.

Все частіше лікарі для лікування хворих з частковою або повною втратою рухомості звертаються до лапараскопічної хірургії, суть якої полягає у нанесенні незначних проколів у шкірі пацієнта. За допомогою лапараскопічної хірургії на сьогоднішній день успішно проводять операції черевної, тазової та грудної областей, а також – суглобових областей. Головне лапараскопічне обладнання, яке задіяне у таких операціях – це лапараскоп, коагулятори, інсуфлятори, спеціальні монітори, ендовідеокамери, аспіратори-ірригатори.

Якщо лапараскопічне обладнання цікавить у першу чергу медичний персонал, то про інструменти, які застосовуються для операційного втручання, мають знати і самі пацієнти. Лапароскопічні інструменти мають мініатюрний розмір, завдяки якому розрізи швидко загоюються, мінімізують можливість інфікування і не лишають після операції косметичних дефектів. Придбати лапараскопічні інструменти та обладнання максимально швидко і за найвигіднішими цінами в зможете у інтернет-магазині «ЛОКЕ»!