Інформація
Пошук

Хірургічний шовний матеріал

Поява спеціального матеріалу, який сполучає уражені тканини, стала справжнім досягненням. Хірургічний шовний матеріал – це по суті сторонній предмет, який вживлюється в людське тіло з ціллю з’єднання уражених анатомічних структур. Також, з його допомогою ефективно усуваються кровотечі.

Через постійну взаємодію з людною, хірургічний шовний матеріал має відповідати цілому спектру вимог. В першу чергу враховується його склад, аби мати можливість спрогнозувати можливу реакцію тканин. По-друге, матеріал даного типу не має розтягуватися, зобов’язаний бути гладеньким на дотик і бути діаметрально правильним уздовж. По-третє, хірургічний шовний матеріал після стерилізації не повинен втрачати своїх можливостей або викликати хірургічні реакції.

Слід пам’ятати, що даний вид хірургічного матеріалу може розсмоктуватися або потребує видалення після отримання потрібного ефекту. Найпоширенішим видом шовного матеріалу продовжує лишатися кетгут. Другими за популярністю є синтетичні нитки, які не викликають алергічних реакцій і відмінно розсмоктуються. Хірургічний шовний матеріал завжди підбирається індивідуально вашим лікарем.

Також в контексті хірургічних матеріалів неодмінно слід згадати про гемостатичні матеріали. Їх винайшли для застосування при пораненнях чи резекціях печінки у якості забезпечення гемостаза. Гемостатичний матеріал – це пористий колагеновий шмат тканини, в який включено антибактеріальні речовини місцевої дії, покритий спеціальною кетгутовою сіткою

Одним з найпопулярніших матеріалів даного типу є гемостатичний матеріал PAHACEL. Він відповідає найвищим стандартам якості. Його можливості продовжують полегшувати діяльність хірургів по всьому світу.

Гемостатичний матеріал PAHACEL швидко розсмоктується, знезаражує уражену ділянку, захищаючи її від бактерій і мікробів, гарантує ефективний гемостаз. З ним приємно і легко працювати – даний матеріал не прилипає до рукавичок та інструментів, його можна зберігати при кімнатній температурі. Будь-які тканинні реакції при застосуванні матеріалу PAHACEL відсутні.

Хірургічні сітки – це такий вид спеціального хірургічного матеріалу, який виконує роль своєрідних протезів. Завдяки йому внутрішні органи займають необхідне положення і продовжують адекватно функціонувати. Хірургічні сітки PAHA і DUZEY активно застосовуються завдяки своїй легкості, конструкційній довершеності і функціональності. Хірургічні сітки PAHA і DUZEY – оптимальний вибір за доступні кошти. А купити усі ці хірургічні матеріали швидко і легко ви зможете у інтернет-магазині «Локе».