Інформація
Пошук

Латексні кільця при геморої

Малоінвазивні методи лікування з кожним роком стають усе популярнішими. Найчастіше в їх контексті згадують про лікування геморою за допомогою спеціальних кілець. Геморой – це суттєва проблема у житті кожного його власника. Це захворювання характеризується постійними неприємними відчуттями в анальному каналі. Якщо його ігнорувати, а не лікувати, наслідки можуть бути просто глобальними.

Латексні кільця при геморої – найпопулярніший метод «розпрощатися» з гемороєм за найприйнятнішу ціну. Даний метод ефективно діє, не викликає рецидиву і не потребує особливої госпіталізації. В перший тиждень після такої операції у пацієнта можуть з’явитися неприємні відчуття у анальному каналі, особливо під час дефекації, які швидко зникають.

Латексні кільця при геморої виготовляють зі спеціального матеріалу малотоксичного типу, що віддалено нагадує гуму. Такі кільця одягають на гемороїдальний вузол, припиняючи кровопостачання до нього. З часом він відмирає і виходить разом з каловими масами абсолютно безболісно.

Латексні кільця для геморої підходять не усім пацієнтам, а лише хворим з 2-3 рівнем тяжкості даного захворювання. На початковій стадії хвороби можна обійтися без лігування, провівши медикаментозну терапію. До того ж, геморой І ступеня не має чітко виражених країв. IV стадія захворювання часто протікає з запальними процесами. Компетентний лікар ніколи не призначить лігування, поставивши такий діагноз.

Лігування проводиться за допомогою спеціального приладу, який називається вакумний лігатор. Він складається з головки і спускового механізму. Лігатори виготовляють з нержавіючої сталі. Зазвичай цей прилад застосовують разом з аноскопом і насосом вакуумного типу. 

Вакумний лігатор дуже простий і ефективний у застосуванні. Користуватися ним лікар може самостійно, безсторонньої допомоги асистента. Цей прилад має багато переваг у порівнянні зі своїм механічним прототипом. Застосовуючи вакумний лігатор непотрібно до анаскопічного каналу вводити ще якісь інструменти, що суттєво спрощує процедуру лігування.