Інформація
Пошук

ПАХАСЕЛ ніт (Nu-Knit) 7,6 х 10,2 см

-10 %
Акція

До кінця Акції залишилось:

Короткий опис


ПАХАСЕЛ Ніт (Nu-Knit) 7.6 x 10.2 см - гемостатичний матеріал, який є аналогом Серджисел Нью-Ніт (SURGICEL NU-KNIT, Ethicon). ПАХАСЕЛ Ніт зберігає всі властивості стандартного  ПАХАСЕЛа, але завдяки більш щільній ткани... Читати повністю...

  • Є в наявності
Ціна:
905.00 грн. 815.00 грн.

  • Наші переваги:
  • Перевірена ціна
  • Гарантія якості
  • Повернення
  • Без посередників

Швидка доставка
Відділення, кур'єр, самовивіз
оплата заказа
Карткою, накладенним платежем,
готівкою
З'явилися запитання по товару?
Телефонуйте
або пишіть
Хірургічні інструменти:
Відповідає

Відповідає

європейським нормам і стандартам якості

Відповідає

Відповідає

міжнародним стандартам якості у виробництві медичних інструментів

Відповідає

Відповідає

правилами в належній виробничій практиці

ПАХАСЕЛ Ніт (Nu-Knit) 7.6 x 10.2 см - гемостатичний матеріал, який є аналогом Серджисел Нью-Ніт (SURGICEL NU-KNIT, Ethicon).

ПАХАСЕЛ Ніт зберігає всі властивості стандартного  ПАХАСЕЛа, але завдяки більш щільній тканинній основі має низку додаткових переваг. Він може бути використаний при більш інтенсивних кровотечах. Більш щільна тканина дозволяє фіксувати матеріал шляхом його фіксування до поверхні рани. Матеріал зберігає м'якість і еластичність, що дозволяє легко застосовувати його при проведенні ендоскопічних втручань.

Характеристики ПАХАСЕЛ Ніт:
- характеризується в 3 рази більш щільним плетінням в порівнянні з  ПАХАСЕЛ стандарт; це дозволяє застосовувати його при великих кровотечах, використовуючи техніку обгортання органу;
- добре утримує шви;
- зручний в лапароскопічної хірургії, легко проходить через троакар.

ПАХАСЕЛ Ніт необхідно використовувати тільки в тій кількості, яка необхідна для досягнення гемостазу. Видаліть надлишки гемостатика, щоб пришвидшити процес його розсмоктування і звести до мінімуму можливу реакцію організму на чужорідне тіло. В урологічній практиці  ПАХАСЕЛ Ніт застосовують з великою обережністю і в мінімальних кількостях, щоб уникнути закупорки уретри, сечоводу або катетера частинками матеріалу. Не рекомендується використання  ПАХАСЕЛ Ніт в гнійних ранах. При необхідності такого використання матеріал видаляється відразу після досягнення гемостазу. При переломах і ламінектомії  ПАХАСЕЛ Ніт необхідно витягти з операційного поля після зупинки кровотечі. ПАХАСЕЛ Ніт не рекомендується застосовувати при наявності серозного відокремлюваного в рані, так як інші рідини організму, крім крові, не реагують з окисленої целюлозою, і гемостаз не настає. ПАХАСЕЛ Ніт не кладеться на зоровий нерв і хіазму, і також видаляють з інших нервових закінчень після зупинки кровотечі. ПАХАСЕЛ Ніт не можна просочувати антибіотиком і поєднувати з тромбіновими препаратами. Незважаючи на те що препарат має бактерицидну дію, він не може служити заміною необхідного курсу антибактеріальної терапії. При судинних операціях не рекомендується дуже щільно обгортати їм судини. Спеціальні дослідження щодо безпечного використання під час вагітності та лактації не проводились. ПАХАСЕЛ Ніт прекрасно підходить для здійснення гемостазу при роботі на магістральних судинах, при операціях на грудній клітці, для зупинки кровотеч з паренхіматозних органів.

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використайте звичайний текст.
    Погано           Добре
Рекомендовані товари