• 0

Вакумний лігатор FIDA з двома накінечниками

8 650.00грн.

- +

Лігатор вакумний відомої пакистанської компанії FIDA з нахилом робочої частини 12 градусів являє собою медичний пристрій для лікування геморою методом накладення латексних кілець на гемороїдальні вузли. Даний пристрій передбачає багаторазове використання. Може мати різний кут нахилу робочої частини.

Даний лігатор виготовляється з нержавіючої сталі, що позитивно позначається на терміні служби виробу. Методика лігування передбачає відділення гемороїдального вузла за допомогою накладання на нього гумового (латексного) кільця. В результаті високого тиску (кільце стискається до 1,5 мм) відбувається відторгнення тканини через 1-2 тижні. На місці вузла утворюється рубцева тканина. Використання вакумного лігатора має ефективність понад 80%.

На відміну від механічного аналога, виріб включає в себе систему відсмоктування. Остання дозволяє зробити процедуру швидко, без використання щипців і допомоги асистента. Розбірна конструкція збільшує зручність догляду і стерилізації.

Основні переваги

- в комплектацію входять власне лігатор, два конуси (11 і 13 мм), 100 посилених латексних кілець для лігування гемороїдальних вузлів;
- довжина інструменту 28 см;
- зручний механізм захоплення ураженої тканини і надягання кілець;
- кут нахилу робочої частини збільшує оглядовість, спрощує проведення процедури силами одного фахівця;
- короткий термін лікування - від 7 до 10 діб;
- немає необхідності використання гемороїдальними щипцями;
- підключається до зовнішнього вакумного пристрою (відсмоктувача).

Написати відгук

Увага: HTML розмітка не підтримується. Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре

Товари тижня

Рекомендуємо

Копіювання і розповсюдження матеріалів з сайту заборонено! Всі права захищені LOKE.COM.UA © 2010-2020
card-mastercard card-visa