LOKE.COM.UA
РОЗУМНІ РІШЕННЯ ДЛЯ ХІРУРГІЇ
 • Лапароскопічні інструменти
 • Лапароскопічні стійки
 • Ендоурологія
 • Ендогінекологія
 • Хірургічні степлери
 • Гемостатичний матеріал
 • Хірургічні сітки
 • Шовний матеріал
 • Проктологія
 • Товари компанії COVIDIEN
 • Протипролежневі матраси
  08.00-20.00 З понеділка по п'ятницю
  10.00-14.00 Субота
  Неділя - вихідний
  Мій профіль Закладки Зрівняння КОНТАКТИ

  Проктологія

  Вакуумний лігатор ЛОКЕМЕД
  4 680.00 грн.
  Вакуумний лігатор ЛОКЕМЕД
  0 відгуків
  Гемороїдальні кільця, посилені, 50 шт.
  Гемороїдальні кільця, посилені, 100 шт.
  Гемороїдальні кільця, посилені, 200 шт.
  Вакумний лігатор FIDA з двома накінечниками
  Механічний лігатор гемороїдальних вузлів
  Ректоскоп операційний HAWK
  64 500.00 грн.
  Ректоскоп операційний HAWK
  0 відгуків
  Проктологія

  Гемороїдальні кільця: переваги та особливості використання

  З кожним роком усе більше людей стикаються з таким неприємним і делікатним захворюванням, як геморой. За останніми статистичними даними від цієї недуги страждає орієнтовно 15 % дорослого населення планети й цей показник все стрімкіше зростає. Більшість хворих — особи старші тридцяти років. Щоби максимально швидко усунути це захворювання на початкових стадіях використовують спеціальні гемороїдальні латексні кільця.

  Насправді така методика функціонує ще з часів Гіппократа. Латексні кільця на гемороїдальні вузли накладають дуже швидко. При цьому пацієнт займає лежаче положення й мусить дотримуватися певних заходів безпеки до такої процедури й після неї.

  Перед установкою гемороїдальних латексних кілець заборонено вживати препарати, які сприяють згортанню крові. Сама операція відбувається таким чином: на геморой латексне кільце надягають із допомогою лігатора. Після цього в даного вузла припиняється доступ “харчування”. Поступово він відмирає і виходить назовні під час стандартного відвідування туалету пацієнтом. Завдяки цьому стає зрозуміло, що гемороїдальні вузли — це лише тимчасова незручність, яку легко усунути правильним лікуванням.

  Особливості будови латексних кілець для видалення гемороїдальних вузлів

  Найчастіше такі пристрої виготовляють із латексу. Ось чому вони й дістали свою назву. Під час їхнього встановлення будь-які ускладнення повністю відсутні. Головною особливістю гемороїдальних латексних кілець є відмінна розтяжність. Завдяки цьому їх можна швидко помістити на вузол і відразу ж передавити його ніжку.

  Лігування зовнішніх гемороїдальних вузлів не проводять. Цей метод лікування підійде лише для їхнього внутрішнього прояву. До переваг використання латексних кілець для лігування гемороїдальних вузлів можна віднести:

        мінімальний реабілітаційний період;

        відсутність больових відчуттів або незначний їхній прояв;

        швидке загоєння рубців.

  Уже через годину після установки гемороїдальних латексних кілець пацієнт може покинути лікувальний заклад і опинитися у своєму звичному ритмі життя. В перші кілька днів після лігування часом виникає відчуття чужорідного тіла в задньому отворі. Згодом воно повністю пропаде.

  Больові відчуття після установки гемороїдальних латексних кілець виникають лише зрідка. Якщо вони дуже різкі і весь час турбують пацієнта, необхідно негайно звернутися до лікаря. Цілком ймовірно, що гемороїдальне латексне кільце занадто сильно перетискає ніжку вузла. У такому випадку лікар зніме його й надіне по-іншому.

  Також варто не ігнорувати післяопераційні рекомендації, яких потрібно дотримуватися після вакуумного лігування гемороїдальних вузлів:

        найближчим часом припинити будь-які фізичні навантаження;

        регулярно дотримуватися правил особистої гігієни;

        правильно харчуватися;

        не вживати гостру й жорстку їжу, яка погано перетравлюється.

  Під час дотримання всіх перерахованих правил незабаром пацієнт повністю забуває про пройдене лікування й починає жити повноцінним життям.

  Гемороїдальні латексні кільця в інтернет-магазині loke.com.ua

  Ефективність вакуумного лігування внутрішніх гемороїдальних вузлів латексними кільцями за відгуками пацієнтів становить 80 %. Така методика лікування проходить швидко, без ускладнень і рецидивів. Пацієнт практично відразу ж повертається до звичайного ритму життя й назавжди забуває про свою проблему.

  Купити гемороїдальні латексні кільця від геморою за ціною, яка вам неодмінно сподобається своєю доступністю, ви зможете в нашому інтернет-магазині loke.com.ua. Також у нас ви підберете вакуумні лігатори й операційні ректоскопи. Якщо у вас виникнуть питання, на них зможуть відповісти наші компетентні менеджери. Ми доставляємо ваші замовлення будь-яким зручним способом всією територією України. З loke.com.ua ви зможете оцінити всі переваги роботи зі справжніми фахівцями!

  На початок сторінки